01-06-2026, 19:56
Klimczak kilkukrotnie mówił ostatnio, że kwota wykupu Palmy to ogromne pieniądze. Liczę, że gabinety to dobrze przekalkulują i podejmą najlepszą dla nas decyzję. Serce podpowiada, że chciałbym widzieć Luisa w składzie na kolejny sezon. Cholernie twardy orzech do zgryzienia. Trzeba władzom zaufać, nic innego nie pozostało. Z drugiej strony, jeżeli chcemy się rozwijać i wskakiwać na wyższy level takich graczy potrzebujemy. Dla takich też ludzie przychodzą na stadion. Magików. Kluczowa też jest perspektywa transferów "out" jak pisze Strzelisty. Jeżeli wiedzą i zapowiada się znacząca liczba to przy "rzuceniu się" głównie na wykup Palmy nasza siła może spaść. Szerokość jakościowej ławki się skurczyć.
