01-06-2026, 19:59
Pamiętajcie, że transfer to jedno a pensja Palmy to drugie, szczerze mówiąc nie uważam, że jest warty te 4.5 bańki €. Ciekawe czy jest opcja ponownego wypożyczenia w jakiekolwiek formie. Osobiście na miejscu Piothka targowałbym się dalej, sam Palma jak chce tu zostać też mógłby w tym pomoc. No ale właśnie pytanie czy on chce tu zostać czy ma coś podobnego w ofercie ale w lepszym klimacie.
