01-06-2026, 20:31
Mamy już jakieś inne potwierdzone transfery out/dłuższe nieobecności niż Ismaheel i Ali? Kwestia przedłużenia Milica i Joela ciągle niewyjaśniona? Ouma zdaje się wraca do Czech, on nie miał kwoty wykupu nawet. Sporo zaczyna się tego robić a nie uwzględniłem nawet spodziewanego (przynajmniej jednego) transferu out grupy PL: Mrozek, Mońka, Kozubal, Gurgul.
Co do oszacowania wartości danego zawodnika to zawsze dla mnie był kosmos. Nie raz zastanawiałem się dlaczego dany piłkarz kosztuje np. 60 mln € a inny np 55 mln €. W naszych realiach 4,5 mln € za Palmę wydaje się dużo, ale gdy porównam kwotę transferu Agnero to Luis jest warty tych pieniędzy.
Co do oszacowania wartości danego zawodnika to zawsze dla mnie był kosmos. Nie raz zastanawiałem się dlaczego dany piłkarz kosztuje np. 60 mln € a inny np 55 mln €. W naszych realiach 4,5 mln € za Palmę wydaje się dużo, ale gdy porównam kwotę transferu Agnero to Luis jest warty tych pieniędzy.
