01-06-2026, 21:42
nie popsuje, zresztą będąc dalej w Wieczystej i nie przechodząc do Wisły, rozpraszają kapitał i potencjał. im dłużej tak będzie - nie ma się czego obawiać
|
Ocena wątku:
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb normalny |