01-06-2026, 23:03
Ale on ma chore ambicje, jak teraz dostał Ekstraklasę to pewnie zobaczy jak ten sezon się ułoży ale jest w stanie wrzucić kolejny bieg dla własnej fanaberii. Sam wychował się w okolicach stadionu, tam głównie kibicuje się Wiśle więc ma prywatne powody + chore ego by tak działać.
