02-06-2026, 07:42
No i mamy pierwsze sprawdzam. Czy traktujemy LM poważnie czy robimy sobie jaja jak co roku?
Palma fajnie fajnie pogadaliśmy popróbowaliśmy nie wyszło. Jutro klepnąć przelew na 4.5 i temat zamknąć. Zawodnik który pokazał,że jest drugim po Alim magikiem. Na takich do LM się awansuje a nie na Agnero paralityku. Zresztą na niego wydali podobno 2.3 miln EURO!! Na kolesia który na tą chwilę powinien pójść na wypożyczenie a tutaj jakąś rozkmina o Palmie.
No i wolę jeszcze dwóch takich kozaków do Palmy dokupić i trzech z potencjałem niż samych słabszych z potencjałem. Na piłkarzu pokroju Rodrigueza do LM nie awansujemy. On pewnego poziomu nie przeskoczy.
Palma fajnie fajnie pogadaliśmy popróbowaliśmy nie wyszło. Jutro klepnąć przelew na 4.5 i temat zamknąć. Zawodnik który pokazał,że jest drugim po Alim magikiem. Na takich do LM się awansuje a nie na Agnero paralityku. Zresztą na niego wydali podobno 2.3 miln EURO!! Na kolesia który na tą chwilę powinien pójść na wypożyczenie a tutaj jakąś rozkmina o Palmie.
No i wolę jeszcze dwóch takich kozaków do Palmy dokupić i trzech z potencjałem niż samych słabszych z potencjałem. Na piłkarzu pokroju Rodrigueza do LM nie awansujemy. On pewnego poziomu nie przeskoczy.
