02-06-2026, 07:55
No nie wiem czy wiesz, bo Rutkowski tego głośno nie mówił, ale podobno nasi chcą Lewandowskiego, Zielińskiego i Bednarka.
|
Ocena wątku:
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb normalny |