02-06-2026, 08:17
(01-06-2026, 18:32)SpokoLoko napisał(a): Nie zdziwiłbym się, gdyby w gabinetach rozgrywała się właśnie decyzja - wykupujemy Palmę, ale mamy wtedy dodatkowo na 1 max 2 transfery vs. odpuszczamy Palmę i ruszamy po 5 nowych. Myślę, że to mogą być tego typu rozkminki.
Zgadzam się z tą tezą. Chyba mają niezłą burzę mózgów w gabinecie. Skauci zapewne mają jakiegoś Palmę 2 w zanadrzu. Zapewne na szali jest Palma za 4,5mln albo nowy za 1,5mln plus może jeszcze dzięki temu np. lewy obrońca za 1,5mln i prawoskrzydłowy za 1,5mln.
Wybieram wykup Palmy a na resztę pozycji niech wypożyczają
