02-06-2026, 11:45
Daję 5% że Palma zostanie u nas. Trzeba walczyć i mieć nadzieję (złudną niestety) że Tomek ma ludzi którzy dadzą nam jakość przynajmniej taką jaką gwarantował Luis.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |