i jeszcze się okaże że te lepsze oferty, to 3,2 mln....
tak jak napisałem - życie mówi "sprawdzam" w tydzień po fecie i klepania po plecach przez wszystkich. żeby nie utonęli w tym przekonaniu o swojej przezajebistośći. przypominam że dwa lata temu Ci sami ludzie kończyli z Rumakiem na ławce.
i tu może być "psucie" rynku jeśli macza w tym palce Dobrzycki, któremu nie zależy czy wyda 2 czy 5, więc może dla jaj popsuć deal z Lechem. i sobie kupić gwiazdę za powiedzmy 4 mln
tak jak napisałem - życie mówi "sprawdzam" w tydzień po fecie i klepania po plecach przez wszystkich. żeby nie utonęli w tym przekonaniu o swojej przezajebistośći. przypominam że dwa lata temu Ci sami ludzie kończyli z Rumakiem na ławce.
i tu może być "psucie" rynku jeśli macza w tym palce Dobrzycki, któremu nie zależy czy wyda 2 czy 5, więc może dla jaj popsuć deal z Lechem. i sobie kupić gwiazdę za powiedzmy 4 mln
