Dziennikarze pierdolą, że Frederiksen idzie do Watfordu dzień przed tym gdy on podpisuje umowę z Lechem ale mają dostęp do przebiegu negocjacji pomiędzy Lechem a Celtikiem?
A co jeśli Dobrzycki kupi całego Lecha i przeniesie do Łodzi? Przecież ma wszystkie pieniądze świata i może tak zrobić.
A co jeśli Dobrzycki kupi całego Lecha i przeniesie do Łodzi? Przecież ma wszystkie pieniądze świata i może tak zrobić.
