@Mosina -Bardzo prawdopodobny scenariusz, choć potencjalnych ruchów np Dobrzyckiego nie postrzegałbym jako psucie dealu Lecha. Nie masz scoutingu, ale masz kasę, to bierzesz tych, których konkurencja wypatrzyła, ograła, ale ich nie stać. Normalna sprawa, frustruje, ale takie realia rynku na całym świecie.
Choć w to, że Luis chciałby zagrać dla Widzewa nie wierzę, tak dla uspokojenia.
Sam brak pozyskania Palmy byłby złą decyzją, nawet uwzględniając potencjalnie duże potrzeby na innych pozycjach. Ale bardziej jednak mnie martwi to, gdzie my jesteśmy na mapie Europy, jeśli hipotetyczne 3m w obliczu gry o LM jest dla nas "strasznymi pieniędzmi" parafrazując Klimczaka. Akademią, dobrym trenerem i fanatycznym dopingiem tam nie dojdziemy i nie będzie "reach for the stars" jeszcze długo. Niestety, kasę trzeba wydawać. Nie trafiają do mnie argumenty, że spokojnie, znajdziemy innych - bo to już przerabialiśmy. W obliczu wypadnięcia Aliego to Palma jest najważniejszym celem tego okna, oczywiście tak długo, jak nie odejdą Mrozek, Gurgul i Kozubal. Ale też za darmo nie odejdą przecież!
@Antonio oczywiście możesz mieć rację - dlatego pisałem że trzeba wierzyć do końca ws Palmy, nawet jeśli szanse są niewielkie. Decyzję "wykupujemy" można podjąć szybko i liczę, że tak się stanie po fiasku innych prób negocjacji.
BTW news z Watfordem jednak bardziej się nie trzymał kupy - nic tam się nie zgadzało.
Choć w to, że Luis chciałby zagrać dla Widzewa nie wierzę, tak dla uspokojenia.
Sam brak pozyskania Palmy byłby złą decyzją, nawet uwzględniając potencjalnie duże potrzeby na innych pozycjach. Ale bardziej jednak mnie martwi to, gdzie my jesteśmy na mapie Europy, jeśli hipotetyczne 3m w obliczu gry o LM jest dla nas "strasznymi pieniędzmi" parafrazując Klimczaka. Akademią, dobrym trenerem i fanatycznym dopingiem tam nie dojdziemy i nie będzie "reach for the stars" jeszcze długo. Niestety, kasę trzeba wydawać. Nie trafiają do mnie argumenty, że spokojnie, znajdziemy innych - bo to już przerabialiśmy. W obliczu wypadnięcia Aliego to Palma jest najważniejszym celem tego okna, oczywiście tak długo, jak nie odejdą Mrozek, Gurgul i Kozubal. Ale też za darmo nie odejdą przecież!
@Antonio oczywiście możesz mieć rację - dlatego pisałem że trzeba wierzyć do końca ws Palmy, nawet jeśli szanse są niewielkie. Decyzję "wykupujemy" można podjąć szybko i liczę, że tak się stanie po fiasku innych prób negocjacji.
BTW news z Watfordem jednak bardziej się nie trzymał kupy - nic tam się nie zgadzało.
