02-06-2026, 14:04
Nie no, myślę, że trzy bańki to byli w stanie postawić, a wahają się nad całą klauzulą czyli 4,5.
Jeśli boisz się latać, to choćbyś biegł najszybciej jak potrafisz i tak zostaniesz wyprzedzony. Pytanie czy Piotrek jednak zwyczajnie nie boi się latać? Zaraz sprzeda 15 tys. karnetów i z samych karnetów będzie miał z 4 mln euro. Nawet jak wyda teraz te 4,5 bańki na Palmę to oczywiste, że tej kasy z transferu out Palmy już nie odzyska (wbrew temu co niektórzy piszą), ale jak Palma będzie grał tak jak do tej pory to te 2-3 mln euro za sezon jest do wyciągnięcia. Dodatkowo jak on jest odbierany. Jakaś seria koszulek i gadżetów z nim to dodatkowy pieniądz.
A ponad wszystko to przecież jest to kluczowy grajek dla awansu dalej w pucharach. Ja wierzę w Rząsę i dział skautingu, że są w stanie ściągnąć fajnych grajków, ale na pewno nie ściągną ich na początek przygotowań plus trzeba liczyć czas na ich wdrożenie do zespołu.
Kurwa, Piotrek. Albo spróbujesz wzbić się teraz, żeby odlecieć rywalom albo zaraz będziesz miał u bram Widzew z pieniędzmi Dobrzyckiego, desant krakowski, odbudowaną przez Papszuna Legię i chuj tam wie jeszcze kogo.
Jeśli boisz się latać, to choćbyś biegł najszybciej jak potrafisz i tak zostaniesz wyprzedzony. Pytanie czy Piotrek jednak zwyczajnie nie boi się latać? Zaraz sprzeda 15 tys. karnetów i z samych karnetów będzie miał z 4 mln euro. Nawet jak wyda teraz te 4,5 bańki na Palmę to oczywiste, że tej kasy z transferu out Palmy już nie odzyska (wbrew temu co niektórzy piszą), ale jak Palma będzie grał tak jak do tej pory to te 2-3 mln euro za sezon jest do wyciągnięcia. Dodatkowo jak on jest odbierany. Jakaś seria koszulek i gadżetów z nim to dodatkowy pieniądz.
A ponad wszystko to przecież jest to kluczowy grajek dla awansu dalej w pucharach. Ja wierzę w Rząsę i dział skautingu, że są w stanie ściągnąć fajnych grajków, ale na pewno nie ściągną ich na początek przygotowań plus trzeba liczyć czas na ich wdrożenie do zespołu.
Kurwa, Piotrek. Albo spróbujesz wzbić się teraz, żeby odlecieć rywalom albo zaraz będziesz miał u bram Widzew z pieniędzmi Dobrzyckiego, desant krakowski, odbudowaną przez Papszuna Legię i chuj tam wie jeszcze kogo.
