(02-06-2026, 13:49)Sultan napisał(a): @Antonio oczywiście możesz mieć rację - dlatego pisałem że trzeba wierzyć do końca ws Palmy, nawet jeśli szanse są niewielkie. Decyzję "wykupujemy" można podjąć szybko i liczę, że tak się stanie po fiasku innych prób negocjacji.
BTW news z Watfordem jednak bardziej się nie trzymał kupy - nic tam się nie zgadzało.
Dzisiaj w sprawie Palmy można napisać wszystko bo i tak nikt nie wie jak na prawdę jest a ci co wiedzą i tak nie powiedzą.
Mnie w tych wszystkich newsach dziwi/śmieszy to, że padają konkretne kwoty, szczegóły negocjacji a nikt tak na prawdę nie powiedział do kiedy Lech ma czas na wykup.
Nikt też nie dotarł do samego Palmy by go zapytać jak się zapatruje na dalszą grę w Lechu i co myśli o grze w La Liga.
Jeśli Palma nie chce tu grać na serio nie ma najmniejszego sensu go wykupować za te 4,5 mln bo nawet się na nim nie zarobi opierdalając go dalej.
