02-06-2026, 14:37
Po wręczeniu medali któryś z Canal+, bodajże Gleń, zapytał Luisa czy zostanie, na co ten odpowiedział "I hope so". Nie żadne że nic nie wiadomo, przyszłość pokaże.
A już zakulisowo, oczywiście plotkarsko - on się tu czuje bardzo dobrze, ma świetne relacje z praktycznie całą drużyną.
A już zakulisowo, oczywiście plotkarsko - on się tu czuje bardzo dobrze, ma świetne relacje z praktycznie całą drużyną.
