02-06-2026, 15:27
Ciężko będzie. Chwalone przez wszystkich wokół dobre zarządzanie Klubem, wyklucza niestety element szaleństwa, na które mogą sobie pozwolić kluby z majętnym właścicielem. Po latach nauczyłem się żyć z tą myślą aczkolwiek szkoda że czasem nie zaryzykujemy. Oby nasze dyskusje były bezprzedmiotowe i Luis na stałe zawita do Poznania.
