02-06-2026, 16:49
Coraz więcej artykułów pojawia się dzisiaj, że Palma już spakowany do wyjazdu i sprawa jest zakończona. Mam nadzieję, że to nie okaże się prawdą. Musimy go zatrzymać u siebie. Za chwilę będzie sytuacja, że LM będziemy atakować bez Gholizadeha, Palmy, odejdzie Kozubal i Walemark złapie kontuzje i później będzie płacz, że nie byliśmy przygotowani.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
