02-06-2026, 17:15
To jest skandal jak nie kupią Palmy. To będzie oznaczało, że nic się nie zmieniło i tylko nam Piotruś mydlił oczy. On chce tą LM? To niech bierze Palmę wie z czym to się je. Zna drużynę i Poznań. No chyba, że walczymy o LKE ale wtedy to niech się Piotruś sam bawi w takie coś.
