02-06-2026, 18:09
Bez Aliego, Palmy na ligę mistrzów to wielka lipa.
Nie chce siać defetyzmu ale uważam, że to był ostatni dobry sezon Ishaka. On z roku na rok słabiej motorycznie wygląda.
Tak, w tym sezonie nastrzelal sporo ale miał świetną drugą linię.
Obym się mylił, niech nam kapitan jeszcze da wiele radości.
Nie chce siać defetyzmu ale uważam, że to był ostatni dobry sezon Ishaka. On z roku na rok słabiej motorycznie wygląda.
Tak, w tym sezonie nastrzelal sporo ale miał świetną drugą linię.
Obym się mylił, niech nam kapitan jeszcze da wiele radości.
