02-06-2026, 18:24
(02-06-2026, 17:25)Róża napisał(a): Przecież od pół roku dają sygnały, że 4,5 za Palmę będzie problem. Nikt nie mówił, że go weźmiemy za tę kwotę po Mistrzostwie.
Też mówili że za taką kwotę to musi trochę więcej jednak pokazać. Było to zimą. Chyba pokazał.
Wiadomo było że jeśli chcą coś ugrać to musieli mówić że tyle nie dadzą. Ale mówić można jedno a zrobić trzeba to co należy zrobić.
