02-06-2026, 18:35
(02-06-2026, 18:24)Mosina napisał(a):No właśnie chyba pokazał. Nie zamykajmy oczu na to że miał dobry początek i koniec sezonu chociaz i tak moim zdaniem nie doskoczył wtedy do poziomu Alego. Cały środek sezonu nie istniał i to pewnie budzi u naszych wątpliwości. Lubie Palmę i chciałbym żeby grał u nas no ale oceńmy go sprawiedliwie.(02-06-2026, 17:25)Róża napisał(a): Przecież od pół roku dają sygnały, że 4,5 za Palmę będzie problem. Nikt nie mówił, że go weźmiemy za tę kwotę po Mistrzostwie.
Też mówili że za taką kwotę to musi trochę więcej jednak pokazać. Było to zimą. Chyba pokazał.
Wiadomo było że jeśli chcą coś ugrać to musieli mówić że tyle nie dadzą. Ale mówić można jedno a zrobić trzeba to co należy zrobić.
