02-06-2026, 19:23
(02-06-2026, 18:56)Skorpion napisał(a): Chłop pokazał, że chce i potrafi zagrać na innym poziomie. A tu jakieś zastanawianie się. Za to na dziadowskiego Agnero 2.3 miliona proszę bardzo. (zanim zlecą się jego obrońcy on nie poradził sobie na tle Gryfa czy Lincoln ma problemy z koordynacją choć pod koniec zaczął chociaż pracować dla drużyny Vojo też załadował 3 bramki Piastowi). Mam nadzieje,ze przed 8 będzie info że go biorą 4 mln to nie jest dużo w perspektywie LM.2.3 za Agnero już było, chłop jest naszym piłkarzem i módlmy się żeby ten mityczny potencjał się ukazał kiedy dostanie więcej szans na grę. Teraz mamy czerwiec 2026 i trzeba wydać nie 2.3 tylko 4.5 i to robi różnicę. Nikt Palmie nie ujmuje tego że chciał ale też w wielu meczach nie dojeżdżał i taka jest rzeczywistość. Moim zdaniem nie wtopią na tym transferze bo chłop młody, zdrowy i z iskrą bożą w nodze więc opitolimy go drożej no ale to nie my podejmujemy decyzje o wydaniu coś koło 16 mln zł.
