Pełna zgoda z kolegą Strzelistym. Jak mamy wyjść taką czwórką w ataku to dajmy sobie spokój i nie róbmy jaj.
Pełna zgoda z kolegą Strzelistym. Jak mamy wyjść taką czwórką w ataku to dajmy sobie spokój i nie róbmy jaj.
Pełna zgoda z kolegą Strzelistym. Jak mamy wyjść taką czwórką w ataku to dajmy sobie spokój i nie róbmy jaj.
