02-06-2026, 19:51
Ja jebie...pierwszy mecz za półtora miesiąca, okienko zamknięte, tydzień na podjęcie decyzji na temat jednego zawodnika, który potrafił też się kopać po czole na polskich pastwiskach. Brawo wy.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |