02-06-2026, 19:58
(02-06-2026, 19:51)Róża napisał(a): Ja jebie...pierwszy mecz za półtora miesiąca, okienko zamknięte, tydzień na podjęcie decyzji na temat jednego zawodnika, który potrafił też się kopać po czole na polskich pastwiskach. Brawo wy.
Dokładnie. Nie róbmy z Luisa zbawiciela bo w wielu meczach nim nie był. Będzie co ma być. Do 08.06 mają niby czas więc możemy spokojnie grillować
