02-06-2026, 20:35
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2026, 20:44 przez strzelisty jupiter.)
@Róża
Weź pod uwagę, że władowaliśmy się swego czasu w Gholizadeha, który zdrowotnie nigdy nie dojeżdżał i finał historii jest taki, że go na eliminacje nie ma. Wyklucz z ofensywy jeszcze Palmę i w zasadzie możemy budować naszą siłę w ataku od podstaw. I wtedy półtorej miesiąca do pierwszego meczu nie brzmi już tak optymistycznie.
Weź pod uwagę, że władowaliśmy się swego czasu w Gholizadeha, który zdrowotnie nigdy nie dojeżdżał i finał historii jest taki, że go na eliminacje nie ma. Wyklucz z ofensywy jeszcze Palmę i w zasadzie możemy budować naszą siłę w ataku od podstaw. I wtedy półtorej miesiąca do pierwszego meczu nie brzmi już tak optymistycznie.

