02-06-2026, 20:39
Na razie są urlopy a mister president zapowiedział około 4 - 5 transfery. Nie mam powodu do histerii w tym momencie, gorąco mi się zacznie robić jak nikt nowy nie pojawi się we Wronkach. Teraz jestem w euforii i czekam, co będzie dalej.

