02-06-2026, 20:43
Ja tu nie widzę paniki, srania żarem czy wygrywania gorzkich żali na fujarce; raczej rozkminy o tym czy wykupić Palmę i czy 4,5 miliona to dziś dużo.
Co do czasu jaki mam został - jeśli mamy realnie walczyć o LM a zakładam że chcemy tego wszyscy to pozostało nie półtora miesiąca a niecałe trzy, max cztery tygodnie - 22 rozpoczynamy treningi a 29 zgrupowanie.
Co do czasu jaki mam został - jeśli mamy realnie walczyć o LM a zakładam że chcemy tego wszyscy to pozostało nie półtora miesiąca a niecałe trzy, max cztery tygodnie - 22 rozpoczynamy treningi a 29 zgrupowanie.

