02-06-2026, 20:50
Piotr R. powiedział, że nauczyli się przegrywać te eliminacje. Jeden leitmotive jest, był zawsze ten sam - brak gotowego składu. Z wielu względów oczywiście. Palma to nie tylko kolejny grajek, ale gość który już w tym składzie jest, zgrany, itd.
Co do jego, jak tu ktoś napisał, "kopania się po czole", to dobra wiadomość jest taka, że następny raz Honduras może znowu przegrać eliminacje do MŚ za 4 lata. Więc mamy trochę spokoju
A jak widać, dobrze mu się gra, jak jest ciepło, i wtedy go dokładnie potrzebujemy na eliminacje, mecze w fazie ligowej i końcówkę sezonu. Mamy takiego zawodnika który jest w formie przez bite 8 miesięcy?
Co do jego, jak tu ktoś napisał, "kopania się po czole", to dobra wiadomość jest taka, że następny raz Honduras może znowu przegrać eliminacje do MŚ za 4 lata. Więc mamy trochę spokoju

A jak widać, dobrze mu się gra, jak jest ciepło, i wtedy go dokładnie potrzebujemy na eliminacje, mecze w fazie ligowej i końcówkę sezonu. Mamy takiego zawodnika który jest w formie przez bite 8 miesięcy?
