02-06-2026, 21:11
Przewidywanie składu na mecz 22 lipca trochę podchodzi pod panikę a o sraniu żarem nic nie pisałem. Czy Palma to jedyny gracz, który będzie dostępny na świecie od 1 lipca? Czy ktoś o nim słyszał zanim tu trafił?
@Mosina, my mamy koncept gry w miarę opanowany i wygrywamy mecze bez Palmy, Golizadeha, Rodrígueza czy nawet Ishaka.
@Mosina, my mamy koncept gry w miarę opanowany i wygrywamy mecze bez Palmy, Golizadeha, Rodrígueza czy nawet Ishaka.
