02-06-2026, 21:13
No no, a później będzie jak rok temu, że trzeba zgrania, adaptacji itp. Bo trzeba.
Szczególnie, że będą 2-3 kluczowe odejścia i nie udawajmy że nie. Takie na siłę „uspokajanie” trochę. A z drugiej niejeden z nas tu ceni stabilizację. Trochę niespójne
Szczególnie, że będą 2-3 kluczowe odejścia i nie udawajmy że nie. Takie na siłę „uspokajanie” trochę. A z drugiej niejeden z nas tu ceni stabilizację. Trochę niespójne
