02-06-2026, 22:15
(02-06-2026, 21:11)Róża napisał(a): Przewidywanie składu na mecz 22 lipca trochę podchodzi pod panikę a o sraniu żarem nic nie pisałem. Czy Palma to jedyny gracz, który będzie dostępny na świecie od 1 lipca? Czy ktoś o nim słyszał zanim tu trafił?
@Mosina, my mamy koncept gry w miarę opanowany i wygrywamy mecze bez Palmy, Golizadeha, Rodrígueza czy nawet Ishaka.
no ja nie jestem taki spokojny, bo nie znam składu kadry.
nie będzie Aliego, (może) Palmy, Tofika na ławce, Oumy w razie potrzeby na 6, może Joela, i któregoś z 3 młodych (Gurgul, Kozubal, Mrozek).
więc co do niektórych składów meczowych może to być nawet 5 zawodników czyli połowa składu, uzupełniona nowymi graczami którzy nie będa znać konceptu gry.
więc każdy ubytek mniej działa tylko na korzyść.
już nie wspominam nawet o potrzebie utrzymania jakości - oczywiście jeśli chcemy tych gwiazd dotknąć wreszcie.
i jeszcze jedno, naprawdę wiara że zamienimy PalmęZAczwórkę na KokosaZAdwójkę 1;1 uważam za naiwne myślenie. Ale chciałbym się pomylić.
