02-06-2026, 22:44
TO jest fenomen znając zamiłowanie do rozwalania wszystkiego przez Rząse i Rutka zakładać, że teraz już będzie żarło. A jak tym razem kupią nie Palmę tylko kolejnego Fiabeme to co? Już zapominamy o tym co oni potrafią? Zresztą tak jak kolega wyżej piszę za chwilę się okaże, że jest pół składu nowe i co dalej? Jaka pewność, że gwiazdor za Palmę od początku będzie grał to co on? Przypominam, że to jest dwumecz, nie będzie następnej szansy. Oczywiście możemy wylosować potęgę i piz... zbita koniec wycieczki. Ale czy przez takie coś nie dostaniemy wpierdolu od jakiegoś randoma z Andory za przeproszeniem?
