03-06-2026, 05:22
@Mosina - mamy 3 tygodnie do rozpoczęcia przygotowań i na dzisiaj nikt z zespołu nie odszedł, trzon kadry zapewne się nie zmieni. Do odejścia przewidziani są Mrozek, może Kozubal i może może Gurgul. Jak ktoś położy 20 mln talarów to może i Mońka. Wypożyczeni zawodnicy do 30 czerwca są zawodnikami Lecha. Okienko transferowe jest zamknięte a pierwszy mecz o stawkę zagramy za 7 tygodni. Ja nie mam wątpliwości, że Palma jest do zastąpienia randomem za 2 bańki.
Pierdolamentów Skorpiona nie ma sensu komentować.
Pierdolamentów Skorpiona nie ma sensu komentować.
