03-06-2026, 07:16
Finał baraży do 1 ligi Podbeskidzie Sandecja. Olimpia płacze bo miała wszystko w swoich nogach ale no cóż. Cieszy porażka Śląska 2 Wrocław bo w pierwszej lidze nie mają czego szukać. Ale patrząc na mecze to Warta by miała bardzo ciężko więc cieszy awans bezpośredni.
