03-06-2026, 10:26
(02-06-2026, 21:37)Sultan napisał(a):(02-06-2026, 21:24)Antonio napisał(a): Trzeba zgrania jak Bengtsson, Palma, Ismaheel?
No, bardzo powalczyliśmy na początku sezonu, szczególnie w Europie.
No i była to wina tego, że Bengtsson, Palma i i Ismaheel się długo aklimatyzowali?
Z tego co ja pamiętam to dwaj pierwsi byli z miejsca najlepszymi graczami drużyny i znacząco się nie poprawili po zaaklimatyzowaniu. Wcześniej Walemark też zbyt wiele czasu nie potrzebował by błyszczeć. Pewnie. Może teraz im się to nie uda ale tego nie wiemy.

