03-06-2026, 10:31
Na meczykach piszą że wg jakiegoś dziennikarza z Sevilli może i są zainteresowani Palmą ale nie mają na niego kasy i najpierw musieliby kogoś sprzedać
Podobnie pewnie u nas - musimy sprzedać kogoś a nie ma ofert.
Podobnie pewnie u nas - musimy sprzedać kogoś a nie ma ofert.
