03-06-2026, 11:25
Wykupić ostatniego możliwego dnia, kiedy Lech ma pierwszeństwo za możliwie najniższą wynegocjowaną kwotę i pójść na zakupy kozaków do pierwszego składu w formie wypożyczeń z opcją wykupu. Wierzę, że uda się takich piłkarzy ściągnąć przed startem eliminacji, przekonując ich wizją gry w Lidze Mistrzów. I wtedy dawać te eliminacje do pucharów.

