03-06-2026, 12:57
(29-05-2026, 11:55)raszko napisał(a): Tak w ogóle - bo nigdzie tego nie wyczytałem - co się dzieje jak zaznaczę, że przyjdę na mecz a i tak na niego nie pójdę.
Nie wyobrażam sobie żeby miało się stać coś więcej niż to, że zmarnujesz okazję na przekazanie swojej rezerwacji innej osobie i miejsce pozostanie wolne - chociaż Klub mógłby je sprzedać na ten mecz komuś innemu.
