03-06-2026, 14:09
(03-06-2026, 13:57)uncoolben napisał(a): I to by było na tyle, jezeli chodzi o dziennikarskie pie*dolenie!!!I forumowe stękanie jak to się nam drużyna rozpada, gwiazdy odchodzą i w ogóle cały Rutek.
Przy okazji chciałbym zauważyć, że to już nie pogłoski, a przedłużenie kontraktu, zatem ten wątek zostawmy na faktycznie plotki, a nie sprawy dokonane.
