03-06-2026, 15:00
Moim zdaniem najpilniejszy jest klasowy i doświadczony stoper. Tam mamy dziurę, bo z pewnych graczy jest tylko Mońka. Potem od razu uzupełniać dziury po ew. odejściach, dopiero w dalszej kolejności kolejny napastnik.

