03-06-2026, 15:32
Dokładnie @Róża, teraz kozak stoper, kozak DP i kot na PP. Jak Mrozek aut, to Lis in. I w zasadzie wtedy już mamy dobry, szeroki skład. I jak na te ruchy mamy te 6M EUR do wydania, o których można posłuchać (10M-4M za Palmę) to widzę te potencjalne ruchy bardzo pozytywnie. Szczególnie, że pewnie PP będziemy brali na wypo jak Palmę, więc celują wysoko jak mniemam.
Trzymam kciuki, żeby się udało. Brawa raz jeszcze dla Zarządu, za podejście do tematu na poważnie. Wierzę, że zawodników na listach mamy ciekawych, więc będzie w czym rzeźbić te transfery. Nie wszystko w naszych rękach, ale wydaje mi się, że nadeszły czasy, na które czekaliśmy. Koniec dziadowania.
Trzymam kciuki, żeby się udało. Brawa raz jeszcze dla Zarządu, za podejście do tematu na poważnie. Wierzę, że zawodników na listach mamy ciekawych, więc będzie w czym rzeźbić te transfery. Nie wszystko w naszych rękach, ale wydaje mi się, że nadeszły czasy, na które czekaliśmy. Koniec dziadowania.
