03-06-2026, 16:15
Nie trzeba ich słuchać, żeby wiedzieć że mniej więcej te 10M to pewnie Lech ma na to okienko. Ostatnio wydał z pensjami 8M i jasne było, że pójdą grubiej, choćby tylko ze względu na Palmę.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |