faktem jest że klub jest tak szczelny ostatnio, że poziom (nie)wiedzy pismaków jest wręcz ich ośmieszający.
niech sobie piszą o Legii i Widzewie, bo tam każdy gada na prawo i lewo z gabinetów.
I ta maniera Włodara - "wiem z dobrze poinformowanych źródeł...", to samo Borek wie....
niech sobie piszą o Legii i Widzewie, bo tam każdy gada na prawo i lewo z gabinetów.
I ta maniera Włodara - "wiem z dobrze poinformowanych źródeł...", to samo Borek wie....
