03-06-2026, 17:16
(03-06-2026, 16:15)hif napisał(a): Nie trzeba ich słuchać, żeby wiedzieć że mniej więcej te 10M to pewnie Lech ma na to okienko. Ostatnio wydał z pensjami 8M i jasne było, że pójdą grubiej, choćby tylko ze względu na Palmę.
Przede wszystkim od dłuższego czasu płyną sygnały, że kasa się mocno zgadza.
Paradoksalnie, jezeli transfer Lisa jest podopinany ze wszystkich stron (a tak to przynajmniej wg pismaków wygląda), trzeba szybko wypychać Mrozka za w miarę dobrą kasę, bo jeszcze Goztepe go opchnie komuś... 1 MEUR to wydają się frytki.
