03-06-2026, 18:07
(03-06-2026, 15:17)Róża napisał(a): Najpierw defensywny, potem stoper, potem prawe skrzydło i zobaczymy ile zostanie. W ataku jest Ishak, Agnero, Jakubczyk + Sżymczak.
Ishak - ok
Agnero - rozmiar mniej od Ishaka, nie daje spokoju, że będzie na pewno dobrze
Jakóbczyk - młody z potencjałem = niewiadoma
Szymczak - mimo, że widziałem w nim bardzo długo materiał na super piłkarza został negatywnie zweryfikowany już bardzo długo, przestałem wierzyć, że będzie z niego golleador
Podsumowując, poza Ishakiem ta mieszanka nie daje gwarancji bramek. A Ishak zawsze może złapać kontuzję, może go ugryźć kleszcz, pogryźć pies etc. I wtedy na tej pozycji wyglądamy słabo.
