03-06-2026, 20:28
Murawski podpisany, Ali, Niels i teraz Palma, wygląda to bardzo dobrze, czekam jeszcze tylko na podpis Milicia i zaczynamy ofensywę transferową w której mam nadzieję najbardziej wzmocnimy obronę i bramkę.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
