03-06-2026, 21:03
(03-06-2026, 20:28)m94g napisał(a): Murawski podpisany, Ali, Niels i teraz Palma, wygląda to bardzo dobrze, czekam jeszcze tylko na podpis Milicia i zaczynamy ofensywę transferową w której mam nadzieję najbardziej wzmocnimy obronę i bramkę.
No właśnie - mnie zastanawia co się dzieje w kwestii Milicia. Czyżby szukali jakiegoś kozaka zamiast niego i stawiają na Janyszkę jako drugiego lewonoznego stopera? Z całym szacunkiem dla Milicia i sympatią do niego - może to jest właściwy kierunek?
Musimy mieć bezwzględnie 5 stoperów - 4 "klasowych" i młodego na uzupełnienie, może też jest rozwazany drugi wariant: pozbycia się Douglasa i ściągnięcia prawonoznego kozaka?
