03-06-2026, 21:07
Cholera, wykupili go! Dlaczego tylko tak drogo?!? 
Żarcik oczywiście. Tak na serio brawo i dziękuję ekipie za ten wykup. Idziemy level wyżej nie da się ukryć. Inch by inch. Włodarczyk z meczyków gdzieś mi śmignął ze swoim "infoskiem" już po fakcie, że "on miał sygnały, że Sewilli nie stać na transfer Luisa". Serio te wszyskie dziennikarzyny buduja narrację, że mają sprawdzone insiderskie informacje, a tak naprawdę mają max to chuja w łapach (przynajmniej w Lechu). I dobrze.

Żarcik oczywiście. Tak na serio brawo i dziękuję ekipie za ten wykup. Idziemy level wyżej nie da się ukryć. Inch by inch. Włodarczyk z meczyków gdzieś mi śmignął ze swoim "infoskiem" już po fakcie, że "on miał sygnały, że Sewilli nie stać na transfer Luisa". Serio te wszyskie dziennikarzyny buduja narrację, że mają sprawdzone insiderskie informacje, a tak naprawdę mają max to chuja w łapach (przynajmniej w Lechu). I dobrze.
