Cholera wie czy żart. Nie śledziłem jakoś występów Korony wiec nie wiem czym się wyróżnia ten grajek. Może jakaś zasłona dymna ale blubry to blubry więc wrzucam
Dodatkowo cena ponad milion euro. Sporo. No ale Korona dała za niego 800 tys więc też tanio nie było
Dodatkowo cena ponad milion euro. Sporo. No ale Korona dała za niego 800 tys więc też tanio nie było
